Разработка платного шаблона Joomla

Przesieka - 16 czerwca 2018

GOSPODARZ

GMINA PODGÓRZYN - PRZYJAZNA Z NATURY

Gmina Podgórzyn od lat wspiera różnego rodzaju kolarskie przedsięwzięcia. Wynika to ze strategii rozwoju oraz promowania wizerunku gminy, jako miejsca dla osób aktywnie spędzających czas. Na jej terenie odbywały się m.in. fragmenty etapów Tour de Pologne, Akademickie Mistrzostwa Świata w Kolarstwie Szosowym, etap Bałtyk-Karkonosze, Górskie Szosowe Mistrzostwa Polski, Akademickie Mistrzostwa Polski w Kolarstwie Górskim, Bike Maraton i wiele innych. W tym roku już po raz czwarty zawita tu cykl Enduro MTB Series. Dlatego również w tym miejscu wielkie podziękowania dla gminy Podgórzyn za zaufanie oraz wsparcie naszej inicjatywy.

www.podgorzyn.pl


INFORMACJE  O  ZAWODACH

Po dwóch wyścigach zroganizowanych w Przesiece oraz zeszłorocznym Zlocie, przyszedł czas na połączenie ścigania ze szkoleniami i wycieczkami. Naszym zdaniem Przesieka jest idealnym kandydatem na tego typu wydarzenie, głównie za sprawą niesamowicie zróżnicowanych tras. Potencjał Karkonoszy jest ogromny - szybkie, dzikie single, ciągnące się rockgardeny, wiecznie śliskie korzenie i wygodne szutrowe dojazdówki. Będzie gdzie się ścigać oraz przetestować kilkadziesiąt rowerów i akcesoriów. To również okazja do zdobycia nowej wiedzy i rozmów z innymi fanami kolarskiego enduro, oraz dobrą zabawę i integrację. Bazą zawodów będzie ośrodek Markus w Przesiece. Z uwagi na wieczorną imprezę, polecamy nocleg właśnie w tym miejscu!


Odcinki Specjalne: 3 lub 4, dystans wraz z dojazdami - ok. 30 km. bufet: 1

Charakter tras: OS-y długie i kondycyjne, odcinki wąskich, dzikich singli z dobrym flow, starych dróg, szlaków turystycznych; dojazdówki szutrowe i asfaltowe

Nawierzchnia: każdy rodzaj - kamienie, korzenie, miekka ściółka, błoto

Poziom trudności: 3+/4  (w skali 1-5)

Biuro zawodów: ośrodek Markus (www.karkonosze-przesieka.pl)


HARMONOGRAM

15 czerwca 2018 - piątek

  • 17:00 - 22:00 - odbiór pakietów startowych (biuro zawodów w ośrodku Markus - Przesieka ul. Dolina Czerwienia 14, 58-563 Podgórzyn)

16 czerwca 2018 - sobota

  • 7:30 - 9:30 - odbiór pakietów startowych, ośrodek Markus
  • 9:50 - odprawa techniczna
  • 10:00 - start pierwszej grupy startowej (aktywacja chipów pomiaru czasu, rozdanie map i podpisanie listy startowej)
  • 10:00 - 17:00 - zawody
  • 17:30 - impreza "Plaża Party" (grill, ognisko, konkursy, integracja :) )
  • 18:30 - dekoracja zwycięzców i losowanie nagród

17 czerwca 2018 - niedziela

  • 9:00 - 15:00 - szkolenie techniki jazdy z Whyte Racing >> szczegóły TUTAJ
  • 10:00 - 14:00 - szkolenie z pierwszej pomocy (bezpłatne) - zapisy na miejscu w biurze zawodów
  • 9:00 - 14:00 - testy rowerów Trek, Whyte, Giant, Canyon - modele i rozmiary TUTAJ - zapisy na miejscu od piątku (testy są bezpłatne dla uczestników zawodów, dla innych osób do ustalenia na miejscu w zależności od dostępności rowerów)

 


NOCLEGI

Na hasło Enduro jest możliwość tańszej rezerwacji miejsc w ośrodku Markus >> www.karkonosze-przesieka.pl >> promocja obowiązuje do końca kwietnia.