Разработка платного шаблона Joomla
poniedziałek, 10 maj 2021 23:27

Zwrot wpisowego do 24 maja

Do poniedziałku 24 maja czekamy na decyzje osób, które dokonały rejestracji i opłaty startowej za udział w zawodach w Świeradowie-Zdroju a które chciałyby zrezygnować ze startu i otrzymać zwrot wpisowego.
Po tym terminie wniesiona opłata startowa nie będzie zwracana. Niemniej osoby, które z różnych względów nie będą mogły wystartować 26 czerwca mogą na własną rękę próbować odsprzedać swoje miejsce. Chętnych nie brakuje.

UWAGA
Zawody MINI Sikora Enduro MTB Series w Świeradowie-Zdroju przełozone na 26 czerwca 2021.

Niestety mimo wielu naszych starań oraz wstępnemu zluzowaniu - obostrzenia nadal nie pozwalają nam legalnie zorganizować i przeprowadzić zawodów. Nie chodzi tu tylko o ich profesjonalizm, ale przede wszystkim o Wasze bezpieczeństwo. Liczymy na zrozumienie, gdyż podejmując się organizacji takiej imprezy, bierzemy na siebie dużą odpowiedzialność za Was, jak i podmioty współpracujące.

Zgodnie z zapowiedzią osoby, które dokonały rejestracji, a którym nowy termin nie odpowiada, mogą liczyć na zwrot wpisowego.
W tym celu prosimy o kontakt mailowy na:
kontakt(at)enduromtbseries.pl [wysyłając wiadomość z danymi do przelewu z maila podanego podczas rejestracji].

poniedziałek, 19 kwiecień 2021 11:46

20 kwietnia uruchamiamy zapisy do grupy PRO 10

Z uwagi na duże zainteresowanie zawodami i startem w grupach Pro, uruchamiamy jutro (wtorek 20.04.) zapisy do PRO 10 ?
Przypominamy, że aby znaleźć się na liście startowej, trzeba przejść cały proces rejestracji (wybór grupy, podanie wymaganych danych oraz dokonanie płatności). Po zaksięgowaniu wpłaty jest tworzona aktualizacja listy startowej. Zatem pytanie kilka minut to rejestracji "nie ma mnie na liście a się zapisałem" niestety pozostawimy bez odpowiedzi.
Na chwile obecną zmiana grupy startowej jest niemożliwa. Ewentualne zmiany dotyczące czołowych zawodników, będą przeprowadzane tuż przez zawodami.
wtorek, 13 kwiecień 2021 13:06

Zapisy na 1 edycję w Świeradowie

UWAGA !! STARTUJE REJESTRACJA
W środę 14 kwietnia wieczorem uruchamiamy zapisy na 1 edycję naszych zawodów, zaplanowaną na 8 maja 2021 w Świeradowie.
? Grupy PRO będą miały do pokonania:
4 Odcinki Specjalne
ok. 32 km - długość dojazdówek i OS
ok. 1600m - przewyższenia
? Grupy HOBBY będą miały do pokonania:
3 Odcinki Specjalne (NIE jadą najtrudniejszego techniczne OS)
ok. 23 km - długość dojazdówek i OS
ok. 1200m - przewyższenia
Przypominamy o wcześniejszym zapoznaniu się z regulaminem, zawodów oraz przemyślanym wyborze grupy startowej.
Ważne: w przypadku konieczności zmiany terminu zawodów (z uwagi na zamknięcie hoteli, inne obostrzenia dot. covid), osoby które wcześniej dokonają rejestracji ale nie będą mogły wystartować w nowym terminie, otrzymają zwrot wpisowego.
środa, 07 kwiecień 2021 15:16

MINI Sikora sponsorem tytularnym

MINI Sikora sponsorem tytularnym Enduro MTB Series


Niezwykle ważnym elementem podczas każdych przygotowań i organizacji zawodów są pojazdy. Spotkania, wizje lokalne, wyznaczanie tras, transport sprzętu czy w końcu dostarczenie na trasy ekipy porządkowej i sprzętu pomiarowego wymaga niezawodnych samochodów. W tym roku organizatorom ułatwią to udostępnione przez sponsora tytularnego samochody MINI, głównie model Countryman z napędem ALL4 w wersji hybrydowej i benzynowej.
W uczestnikach zawodów enduro widzimy aktywnych sportowo, charakternych ludzi, fanów przygody, ceniących oryginalność i niezawodność, którzy między innymi dzięki tym cechom i oczekiwaniom, wpisują się idealnie w grupę fanów i posiadaczy MINI. Współpraca z organizatorami Enduro MTB Series stwarza okazję do wzajemnego poznania świata rowerów i świata motoryzacji. To także możliwość przetestowania naszych samochodów przez uczestników oraz ich bliskich podczas zawodów – mówi Przemysław Brodka, MINI Brand Manager w Grupie Sikora. Bardzo nas cieszy perspektywa współpracy jak również zaufanie i dostrzeżenie kolarskiego enduro przez branże motoryzacyjną. Stwarza to warunki do rozwoju tej dyscypliny - mówi Grzegorz Miedziński, organizator zawodów.

Na uczestników zawodów czeka kilka niespodzianek ze strony dealera MINI, o których napiszemy niebawem.

Więcej o samochodach MINI dowiecie się na www.sikora.mini.com.pl/pl_PL/home.html

 

wtorek, 21 lipiec 2020 08:37

Zlot Enduro w Rabce-Zdrój

Mamy dla Was dobrą i złą wiadomość.
Zła jest taka, że niestety w tym roku nie jesteśmy w stanie przygotować dla Was zawodów Enduro MTB Series...

Ale dobra jest taka, że będzie nam dane w tym roku wspólnie pojeździć. Mamy dla Was bowiem propozycję ZLOTU Enduro MTB Series w Rabce-Zdrój. Ekipa Eskimoo oprowadzi nas po lokalnych trasach, a wieczorem będzie czas na relaks i ploteczki w Willa Promienn.

Niebawem uruchomimy zapisy - bądźcie w gotowości !!

Strona 1 z 3