Разработка платного шаблона Joomla

Patroni medialni

     
  www.polskieradio.pl/10,Czworka
     
  https://bikeboard.pl
     
 

Polski Caravaning to dwumiesięcznik o nowoczesnym charakterze, poświęcony dynamicznie rozwijającej się dziedzinie turystyki - caravaningowi. To magazyn o turystyce aktywnej, skoncentrowanej wokół podróży mobilnymi środkami transportu – kamperem, kampervanem, lub z przyczepą kempingową. To także portal internetowy i społeczność caravaningowa, skupiona wokół idei #vanlife, oraz wszystkiego co łączy pozytywny i efektywny wypoczynek. W magazynie piszemy o ludziach, którzy konstruują własne pojazdy, o tych, dla których mobilny dom stał się stylem życia, prezentujemy kempingi oraz najlepsze do odwiedzenia miejsca, testujemy kampery i przyczepy, prezentujemy rynkowe nowości – pojazdy i sprzęt turystyczny. Wreszcie - docieramy dzięki portalom społecznościowym i ogromnym zasięgom do każdego kto interesuje się caravaningiem.

https://polskicaravaning.pl

     
 

To najstarszy podróżniczo-geograficzny magazyn w Polsce ukazujący się nieprzerwanie od ponad 66 lat! Ma ugruntowaną pozycje na rynku wydawniczym i stale rosnącą sympatię wśród czytelników. W myśl hasła "Poznaj Świat inspiruje do czytania i podróży" miesiecznik publikuje materiały o niezwykle ciekawych i zaskakujacych miejscach, wydarzeniach, czy wyprawach. Oryginalnie redagowane działy Fotoforum, Geoskop, Nawigator, Outdoor oraz artykuły edukacyjne i poradnikowe są stałymi elementami każdego numeru. Śmiało więc można stwierdzić, że w Poznaj Świat każdy znajdzie coś dla siebie.

www.poznaj-swiat.pl

     

 

 

 

 

Pasja AZS to serwis o młodości pełnej pasji, sporcie, studiach, emocjach i inicjatywach, które organizuje i w których uczestniczy Akademicki Związek Sportowy. Na portalu pojawiają się informacje poświęcone najważniejszym wydarzeniom w AZS oraz sukcesom studentów i sportowców z klubów AZS. Relacjonujemy imprezy sportu akademickiego na arenie międzynarodowej i ogólnopolskiej. Piszemy o sporcie powszechnym i wyczynowym, przedstawiamy sylwetki wybitnych zawodników, trenerów, zaangażowanych działaczy, czyli ludzi z pasją. Przybliżamy także to, co dzieje się w naszych regionach.

pasja.azs.pl

     
 

1Enduro to blog rowerowy poświęcony nowej szkole kolarstwa górskiego. Znajdziesz tu najlepsze testy i poradniki sprzętowe, artykuły o bieżących trendach i nowinkach, opisy najfajniejszych miejscówek i wskazówki dotyczące techniki jazdy. Definicja „enduro” jest tu bardzo szeroka – jeśli zdarza Ci się jeździć na rowerze po górach lub w innym trudnym terenie, doskonale się w nią wpisujesz.

www.1enduro.pl

     

BikeWorld.pl to najpopularniejszy portal o rowerach w Polsce, skupiający się głównie na tematyce sprzętowej i sportowej – od MTB w jego najróżniejszych wydaniach, poprzez przełaj, aż po szosę. BikeWorld.pl od 14 lat tworzą pasjonaci i specjaliści, dla których rowery to praktycznie całe życie. Testy, nowości, informacje ze świata sportu, obszerne fotogalerie – między innymi to znajdziecie w naszym rowerowym świecie.

http://portal.bikeworld.pl

     
 

43RIDE (for fri rajd). Tak o sobie piszą outorzy. "Tworzymy pismo, które bazuje na idei R2R (riders to riders). Tak wiele mówi się o integracji ponad podziałami, promowaniu sportu MTB, downhill, freeride, slopestyle, enduro, dirt, o ukazywaniu możliwości naszego kraju (i nie tylko). My o tym nie mówimy, My to robimy! Wszystkie osoby zaangażowane w tworzenie magazynu 43RIDE są riderami, osobami ściśle powiązanymi ze środowiskiem rowerowym."

www.43ride.com

     
Freestyle logo  

Na portalu znajdziecie ciekawe informacje z obszarów freestyle, sportu, muzyki, oraz hi-tech. Od tego roku wydawana jest również drukowany magazyn o tej nazwie, który z sukcesem zadebiutował w branży "mediów papierowych". Nietuzinkowe teksty, kapitalne zdjęcia oraz nieszablonowe podejście - czyli po prostu freestyle.

www.freestyle.pl