Разработка платного шаблона Joomla

Patroni medialni

     
 

 

magazynbike.pl

     
 

To najstarszy podróżniczo-geograficzny magazyn w Polsce ukazujący się nieprzerwanie od ponad 66 lat! Ma ugruntowaną pozycje na rynku wydawniczym i stale rosnącą sympatię wśród czytelników. W myśl hasła "Poznaj Świat inspiruje do czytania i podróży" miesiecznik publikuje materiały o niezwykle ciekawych i zaskakujacych miejscach, wydarzeniach, czy wyprawach. Oryginalnie redagowane działy Fotoforum, Geoskop, Nawigator, Outdoor oraz artykuły edukacyjne i poradnikowe są stałymi elementami każdego numeru. Śmiało więc można stwierdzić, że w Poznaj Świat każdy znajdzie coś dla siebie.

www.poznaj-swiat.pl

     
 

1Enduro to blog rowerowy poświęcony nowej szkole kolarstwa górskiego. Znajdziesz tu najlepsze testy i poradniki sprzętowe, artykuły o bieżących trendach i nowinkach, opisy najfajniejszych miejscówek i wskazówki dotyczące techniki jazdy. Definicja „enduro” jest tu bardzo szeroka – jeśli zdarza Ci się jeździć na rowerze po górach lub w innym trudnym terenie, doskonale się w nią wpisujesz.

www.1enduro.pl

     

BikeWorld.pl to najpopularniejszy portal o rowerach w Polsce, skupiający się głównie na tematyce sprzętowej i sportowej – od MTB w jego najróżniejszych wydaniach, poprzez przełaj, aż po szosę. BikeWorld.pl od 14 lat tworzą pasjonaci i specjaliści, dla których rowery to praktycznie całe życie. Testy, nowości, informacje ze świata sportu, obszerne fotogalerie – między innymi to znajdziecie w naszym rowerowym świecie.

http://portal.bikeworld.pl

     
 

43RIDE (for fri rajd). Tak o sobie piszą outorzy. "Tworzymy pismo, które bazuje na idei R2R (riders to riders). Tak wiele mówi się o integracji ponad podziałami, promowaniu sportu MTB, downhill, freeride, slopestyle, enduro, dirt, o ukazywaniu możliwości naszego kraju (i nie tylko). My o tym nie mówimy, My to robimy! Wszystkie osoby zaangażowane w tworzenie magazynu 43RIDE są riderami, osobami ściśle powiązanymi ze środowiskiem rowerowym."

www.43ride.com

  http://mtb-xc.pl/
     
 

Mija 14 rok, odkąd nasz portal pojawił się w internecie. Od jego powstania zaszło wiele zmian. Nowa odsłona portalu jest bardziej otwarta na głosy użytkowników i oferuje większą funkcjonalność na platformach mobilnych. Nie spoczywamy na laurach i cały czas się rozwijamy. Portal tworzą ludzie. To dzięki nim strona żyje i jest właściwie odbierana i rozwijana. Nasza redakcja składa się z indywi-dualności. Są wśród nich świetni sportowcy, odnoszący sukcesy nie tylko w Polsce, ale także poza jej granicami, fascynaci sprzętem, inżynierzy rozwijający nowe technologie, dietetycy, trenerzy. Każdy jest inny, ale dzięki temu nasze publikacje stwarzają kompletny obraz kolarstwa i sprzętu rowerowego jako jednej całości, we wszystkich jej odcieniach, reprezentujących różne poglądy. Łączy nas jedna wspólna cecha - PASJA DLA DWÓCH KÓŁEK. To ona sprawia że nasz portal jest wyjątkowy.

http://velonews.pl/

Freestyle logo  

Na portalu znajdziecie ciekawe informacje z obszarów freestyle, sportu, muzyki, oraz hi-tech. Od tego roku wydawana jest również drukowany magazyn o tej nazwie, który z sukcesem zadebiutował w branży "mediów papierowych". Nietuzinkowe teksty, kapitalne zdjęcia oraz nieszablonowe podejście - czyli po prostu freestyle.

www.freestyle.pl

     
DK male  

Dolekop.com to wiodący portal internetowy publikujacy treści głownie związane z downhillem, freeridem czy enduro. Jego zasięg obejmuje nie tylko Czechy i Słowacje, ale także kraje sąsiadujące w tym Polskę. Na stronie znajdziecie relacje z wyścigów, rowerowych wydarzeń, opisy miejscówek rowerowych czy nowości sprzętowych. Dolekop.com nie skupia się tylko na „regionalnej” scenie MTB. Znajdziecie tu również informacje o pucharach świata i innych wysokiej rangi imprezach.

dolekop.com

   

Wszysco co warto wiedzieć o kolarskie Czeskim ale również i międzynarodowym znajdziecie na mtbs.cz. Od maratonów i cross-coutry, przez downhill i enduro. Porady, testy, aywiady, zapowiedzie, relacje. Duża dawka ciekawie podanych treści.

http://mtbs.cz

     
BnR box logo square 120  

To nasz kolejny zagraniczny patron medialny. Jest nowoczesnym portalem koncentrującym się na roweracj górskich, testy produktów, analizach i opisach technologii. Znajdziemy tam również ciekawe informacje ze świata MTB - o wyścigach enduro, DH, a przede wszystkim dobrej zabawie na dwóch kółkach.

www.bikeandride.cz

     
 

MTBIKER powstał w 1998 roku jako pierwszy portal rowerowy na Słowacji i pozostanie największym i najczęściej odwiedzanym portalem rowerowym. MTBIKER z aktualnymi informacjami o nowościach rowerowych, jest portalem o stale rosnącej społeczności 107 630 bikerów, którzy dzielą się poglądami, doświadczeniami, zdjęciami i doświadczeniami. Od 2014 r. Działa sklep internetowy z najszerszym zakresem usług na Słowacji, a od 2016 r. Centrum MTBIKER w Hrádku.

www.mtbiker.sk

     
Ceneria male  

Ceneria to outdoorowa porównywarka cen sprzętu z szeroko pojętej branży sportowej (turystyka, wspinaczka, sprzęt górski, narciarski, rowerowy, wodny, ogólnosportowy, elektronika dla turysty). Jest to pierwszy tego typu projekt w polskiej sieci. Ceneria rozpoczęła działalność 1 czerwca 2008 r., ale jej popularność bardzo szybko rośnie. Obecnie to tysiące produktów.

www.ceneria.pl

     
   

Veloprofit – Velo znaczy rower, Profit znaczy zysk.
To pierwszy magazyn branży rowerowej w Polsce. Pojawienie się tego rodzaju wydawnictwa na rynku, wynikło z potrzeby biznesowej komunikacji pomiędzy uczestnikami rynku rowerowego, producentami, dystrybutorami, sklepami, czy też organizatorami wydarzeń targowych i sportowych związanych z rowerami. Pismo ma charakter, tylko i wyłącznie B2B, stąd też, nie jest dostępne w otwartej dystrybucji. Veloprofit jest wydawnictwem wspierającym rozwój polskiego rynku rowerowego i działającym, niejako, w jego imieniu i na jego korzyść.

http://veloprofit.com/pl/

     
   

 

 ''Wysportowani” – to dynamicznie rozwijający się portal sportowy, którego główną tematyką jest rower. W naszym zespole działają sami specjaliści – kolarze górscy, szosowi, downhill-owcy, dietetycy, triathloniści. Sam portal założony 10 kwietnia 2016 roku, a już znajduje się w czołówce rowerowych mediów. Stawiamy na unikalność tekstów. Piszemy o naszych doświadczeniach, przeżyciach. Nie zamieszczamy tekstów odtwórczych, artykułów z tekstem, ale bez treści. Sumiennie testujemy – chwalimy i doceniamy, ale jak trzeba, to proponujemy inne wybory. Podróżujemy, przeżywamy, dotykamy – relacje z samego serca zawodów, wywiady z zawodnikami, rozwijamy dział ”newsów”, wspominamy wielkie wyścigi z przeszłości.

http://wysportowani-portal-kolarski.pl/

 

     
  www.kolarstwo.wroclaw.pl