Разработка платного шаблона Joomla

Patroni medialni

LOGO NIEBIESKIE  

Telewizja Rzeszów (TVP3 Rzeszów) jest jednym z 16  Oddziałów Terenowych Telewizji Polskiej S.A., który zasięgiem swojego działania obejmuje województwo podkarpackie. Dzięki nadajnikom Naziemnej Telewizji Cyfrowej programy TVP3 Rzeszów docierają do mieszkańców całego regionu i daleko poza jego granice. Programy poświęcone sprawom Podkarpacia, w tym dziennik informacyjny „Aktualności”, cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem, o czym świadczą doskonałe wyniki oglądalności i liczne sygnały ze strony widzów. TVP3 Rzeszów jest telewizją, która stawia na nowe technologie i nowoczesne sposoby przekazywania informacji. 

http://rzeszow.tvp.pl

 czworka

                   

To jeden z programów Polskiego Radia, kierowany głównie do młodszego pokolenia, co nie znaczy że starsi słuchacze nie znajdą tu czegoś dla siebie. Wiele ciekawych audycji, programy nadawane również na wizji oraz różnorodna muzyka sprawiają że „Czwórka” jest mile słuchana przez szerokie grono Polaków. Dzięki nawiązaniu współpracy będziemy mogli promować kolarskie enduro na antenie PR4, a dziennikarze zapytaja Was o wrażenia z rywalizacji na OSach.

www.polskieradio.pl

 

Logo to magazyn dla mężczyzn łączący ze sobą tematykę związaną ze stylem życia z elementami shoppingowymi. To wyjątkowa formuła w skali całej Europy. Miesięcznik ma też oryginalną formułą redakcyjną. Znajdziemy w nim rubryki poświęcone modzie, gadżetom, nowym technologiom, sportowi, motoryzacji, pielęgnacji, kuchni i alkoholom.
Logo, to magazyn dla mężczyzn, którzy dbają o wygląd, uprawiają sport, interesują się nowościami i cenią produkty dobrej jakości. 

http://logo24.pl

     
 

 

magazynbike.pl

     
PoznajSwiat  

To najstarszy podróżniczo-geograficzny magazyn w Polsce ukazujący się nieprzerwanie od ponad 66 lat! Ma ugruntowaną pozycje na rynku wydawniczym i stale rosnącą sympatię wśród czytelników. W myśl hasła "Poznaj Świat inspiruje do czytania i podróży" miesiecznik publikuje materiały o niezwykle ciekawych i zaskakujacych miejscach, wydarzeniach, czy wyprawach. Oryginalnie redagowane działy Fotoforum, Geoskop, Nawigator, Outdoor oraz artykuły edukacyjne i poradnikowe są stałymi elementami każdego numeru. Śmiało więc można stwierdzić, że w Poznaj Świat każdy znajdzie coś dla siebie.

www.poznaj-swiat.pl

     
   

Polskie pismo poświęcone kolarstwu, mtb, enduro i dh - rowerom i rowerzystom, zagadnieniom z nimi związanymi. Prezentuje informacje dotyczące sprzętu, ludzi i imprez. Zamieszcza na swoich łamach wywiady z ludźmi sportu - zawodnikami, organizatorami, fizjoterapeutami i pracownikami ekip. Pisze o kolarstwie zawodowym i amatorskim. Śledzi nowości sprzętowe. Kibicują !

http://magazynrowerowy.pl

     

BikeWorld.pl to najpopularniejszy portal o rowerach w Polsce, skupiający się głównie na tematyce sprzętowej i sportowej – od MTB w jego najróżniejszych wydaniach, poprzez przełaj, aż po szosę. BikeWorld.pl od 14 lat tworzą pasjonaci i specjaliści, dla których rowery to praktycznie całe życie. Testy, nowości, informacje ze świata sportu, obszerne fotogalerie – między innymi to znajdziecie w naszym rowerowym świecie.

http://portal.bikeworld.pl

     
mtb logo  

 

http://mtb.pl/

     
 

43RIDE (for fri rajd). Tak o sobie piszą outorzy. "Tworzymy pismo, które bazuje na idei R2R (riders to riders). Tak wiele mówi się o integracji ponad podziałami, promowaniu sportu MTB, downhill, freeride, slopestyle, enduro, dirt, o ukazywaniu możliwości naszego kraju (i nie tylko). My o tym nie mówimy, My to robimy! Wszystkie osoby zaangażowane w tworzenie magazynu 43RIDE są riderami, osobami ściśle powiązanymi ze środowiskiem rowerowym."

www.43ride.com

Freestyle logo  

Na portalu znajdziecie ciekawe informacje z obszarów freestyle, sportu, muzyki, oraz hi-tech. Od tego roku wydawana jest również drukowany magazyn o tej nazwie, który z sukcesem zadebiutował w branży "mediów papierowych". Nietuzinkowe teksty, kapitalne zdjęcia oraz nieszablonowe podejście - czyli po prostu freestyle.

www.freestyle.pl

  Portal DH-zone to najstarszy i zarazem największy serwis poświęcony wyczynowym dyscyplinom rowerowym. W internecie nieprzerwanie od 2000 roku. Od wielu lat gromadzi spore rzesze rowerzystów także za pośrednictwem Forum, z bazą ponad 900.000 postów!

http://dh-zone.com

     
DK male  

Dolekop.com to wiodący portal internetowy publikujacy treści głownie związane z downhillem, freeridem czy enduro. Jego zasięg obejmuje nie tylko Czechy i Słowacje, ale także kraje sąsiadujące w tym Polskę. Na stronie znajdziecie relacje z wyścigów, rowerowych wydarzeń, opisy miejscówek rowerowych czy nowości sprzętowych. Dolekop.com nie skupia się tylko na „regionalnej” scenie MTB. Znajdziecie tu również informacje o pucharach świata i innych wysokiej rangi imprezach.

dolekop.com

   

Wszysco co warto wiedzieć o kolarskie Czeskim ale również i międzynarodowym znajdziecie na mtbs.cz. Od maratonów i cross-coutry, przez downhill i enduro. Porady, testy, aywiady, zapowiedzie, relacje. Duża dawka ciekawie podanych treści.

http://mtbs.cz

     
BnR box logo square 120  

To nasz kolejny zagraniczny patron medialny. Jest nowoczesnym portalem koncentrującym się na roweracj górskich, testy produktów, analizach i opisach technologii. Znajdziemy tam również ciekawe informacje ze świata MTB - o wyścigach enduro, DH, a przede wszystkim dobrej zabawie na dwóch kółkach.

www.bikeandride.cz

     
Ceneria male  

Ceneria to outdoorowa porównywarka cen sprzętu z szeroko pojętej branży sportowej (turystyka, wspinaczka, sprzęt górski, narciarski, rowerowy, wodny, ogólnosportowy, elektronika dla turysty). Jest to pierwszy tego typu projekt w polskiej sieci. Ceneria rozpoczęła działalność 1 czerwca 2008 r., ale jej popularność bardzo szybko rośnie. Obecnie to tysiące produktów.

www.ceneria.pl

   

BikePress.pl to portal poświęcony tematyce kolarstwa, adresowany zarówno dla zawodowców jak i początkujących pasjonatów dwóch kółek. Od 2014 roku swoim czytelnikom staramy się dostarczać rzetelnych oraz wyczerpujących informacji o wydarzeniach, miejscach i ludziach tworzących świat rowerów.

http://bikepress.pl

   

Veloprofit – Velo znaczy rower, Profit znaczy zysk.
To pierwszy magazyn branży rowerowej w Polsce. Pojawienie się tego rodzaju wydawnictwa na rynku, wynikło z potrzeby biznesowej komunikacji pomiędzy uczestnikami rynku rowerowego, producentami, dystrybutorami, sklepami, czy też organizatorami wydarzeń targowych i sportowych związanych z rowerami. Pismo ma charakter, tylko i wyłącznie B2B, stąd też, nie jest dostępne w otwartej dystrybucji. Veloprofit jest wydawnictwem wspierającym rozwój polskiego rynku rowerowego i działającym, niejako, w jego imieniu i na jego korzyść.

http://veloprofit.com/pl/

   

 

http://mtb-xc.pl/

   

 

http://velonews.pl/