Разработка платного шаблона Joomla

Patroni medialni

 czworka

                   

To jeden z programów Polskiego Radia, kierowany głównie do młodszego pokolenia, co nie znaczy że starsi słuchacze nie znajdą tu czegoś dla siebie. Wiele ciekawych audycji, programy nadawane również na wizji oraz różnorodna muzyka sprawiają że „Czwórka” jest mile słuchana przez szerokie grono Polaków. Dzięki nawiązaniu współpracy będziemy mogli promować kolarskie enduro na antenie PR4, a dziennikarze zapytaja Was o wrażenia z rywalizacji na OSach.

www.polskieradio.pl

     
 

 

magazynbike.pl

     
 

To najstarszy podróżniczo-geograficzny magazyn w Polsce ukazujący się nieprzerwanie od ponad 66 lat! Ma ugruntowaną pozycje na rynku wydawniczym i stale rosnącą sympatię wśród czytelników. W myśl hasła "Poznaj Świat inspiruje do czytania i podróży" miesiecznik publikuje materiały o niezwykle ciekawych i zaskakujacych miejscach, wydarzeniach, czy wyprawach. Oryginalnie redagowane działy Fotoforum, Geoskop, Nawigator, Outdoor oraz artykuły edukacyjne i poradnikowe są stałymi elementami każdego numeru. Śmiało więc można stwierdzić, że w Poznaj Świat każdy znajdzie coś dla siebie.

www.poznaj-swiat.pl

     
 

1Enduro to blog rowerowy poświęcony nowej szkole kolarstwa górskiego. Znajdziesz tu najlepsze testy i poradniki sprzętowe, artykuły o bieżących trendach i nowinkach, opisy najfajniejszych miejscówek i wskazówki dotyczące techniki jazdy. Definicja „enduro” jest tu bardzo szeroka – jeśli zdarza Ci się jeździć na rowerze po górach lub w innym trudnym terenie, doskonale się w nią wpisujesz.

www.1enduro.pl

     

BikeWorld.pl to najpopularniejszy portal o rowerach w Polsce, skupiający się głównie na tematyce sprzętowej i sportowej – od MTB w jego najróżniejszych wydaniach, poprzez przełaj, aż po szosę. BikeWorld.pl od 14 lat tworzą pasjonaci i specjaliści, dla których rowery to praktycznie całe życie. Testy, nowości, informacje ze świata sportu, obszerne fotogalerie – między innymi to znajdziecie w naszym rowerowym świecie.

http://portal.bikeworld.pl

     
 

43RIDE (for fri rajd). Tak o sobie piszą outorzy. "Tworzymy pismo, które bazuje na idei R2R (riders to riders). Tak wiele mówi się o integracji ponad podziałami, promowaniu sportu MTB, downhill, freeride, slopestyle, enduro, dirt, o ukazywaniu możliwości naszego kraju (i nie tylko). My o tym nie mówimy, My to robimy! Wszystkie osoby zaangażowane w tworzenie magazynu 43RIDE są riderami, osobami ściśle powiązanymi ze środowiskiem rowerowym."

www.43ride.com

  http://mtb-xc.pl/
     
 

Mija 14 rok, odkąd nasz portal pojawił się w internecie. Od jego powstania zaszło wiele zmian. Nowa odsłona portalu jest bardziej otwarta na głosy użytkowników i oferuje większą funkcjonalność na platformach mobilnych. Nie spoczywamy na laurach i cały czas się rozwijamy. Portal tworzą ludzie. To dzięki nim strona żyje i jest właściwie odbierana i rozwijana. Nasza redakcja składa się z indywi-dualności. Są wśród nich świetni sportowcy, odnoszący sukcesy nie tylko w Polsce, ale także poza jej granicami, fascynaci sprzętem, inżynierzy rozwijający nowe technologie, dietetycy, trenerzy. Każdy jest inny, ale dzięki temu nasze publikacje stwarzają kompletny obraz kolarstwa i sprzętu rowerowego jako jednej całości, we wszystkich jej odcieniach, reprezentujących różne poglądy. Łączy nas jedna wspólna cecha - PASJA DLA DWÓCH KÓŁEK. To ona sprawia że nasz portal jest wyjątkowy.

http://velonews.pl/

Freestyle logo  

Na portalu znajdziecie ciekawe informacje z obszarów freestyle, sportu, muzyki, oraz hi-tech. Od tego roku wydawana jest również drukowany magazyn o tej nazwie, który z sukcesem zadebiutował w branży "mediów papierowych". Nietuzinkowe teksty, kapitalne zdjęcia oraz nieszablonowe podejście - czyli po prostu freestyle.

www.freestyle.pl

     
DK male  

Dolekop.com to wiodący portal internetowy publikujacy treści głownie związane z downhillem, freeridem czy enduro. Jego zasięg obejmuje nie tylko Czechy i Słowacje, ale także kraje sąsiadujące w tym Polskę. Na stronie znajdziecie relacje z wyścigów, rowerowych wydarzeń, opisy miejscówek rowerowych czy nowości sprzętowych. Dolekop.com nie skupia się tylko na „regionalnej” scenie MTB. Znajdziecie tu również informacje o pucharach świata i innych wysokiej rangi imprezach.

dolekop.com

   

Wszysco co warto wiedzieć o kolarskie Czeskim ale również i międzynarodowym znajdziecie na mtbs.cz. Od maratonów i cross-coutry, przez downhill i enduro. Porady, testy, aywiady, zapowiedzie, relacje. Duża dawka ciekawie podanych treści.

http://mtbs.cz

     
BnR box logo square 120  

To nasz kolejny zagraniczny patron medialny. Jest nowoczesnym portalem koncentrującym się na roweracj górskich, testy produktów, analizach i opisach technologii. Znajdziemy tam również ciekawe informacje ze świata MTB - o wyścigach enduro, DH, a przede wszystkim dobrej zabawie na dwóch kółkach.

www.bikeandride.cz

     
Ceneria male  

Ceneria to outdoorowa porównywarka cen sprzętu z szeroko pojętej branży sportowej (turystyka, wspinaczka, sprzęt górski, narciarski, rowerowy, wodny, ogólnosportowy, elektronika dla turysty). Jest to pierwszy tego typu projekt w polskiej sieci. Ceneria rozpoczęła działalność 1 czerwca 2008 r., ale jej popularność bardzo szybko rośnie. Obecnie to tysiące produktów.

www.ceneria.pl

     
   

Veloprofit – Velo znaczy rower, Profit znaczy zysk.
To pierwszy magazyn branży rowerowej w Polsce. Pojawienie się tego rodzaju wydawnictwa na rynku, wynikło z potrzeby biznesowej komunikacji pomiędzy uczestnikami rynku rowerowego, producentami, dystrybutorami, sklepami, czy też organizatorami wydarzeń targowych i sportowych związanych z rowerami. Pismo ma charakter, tylko i wyłącznie B2B, stąd też, nie jest dostępne w otwartej dystrybucji. Veloprofit jest wydawnictwem wspierającym rozwój polskiego rynku rowerowego i działającym, niejako, w jego imieniu i na jego korzyść.

http://veloprofit.com/pl/

     
   

 

 ''Wysportowani” – to dynamicznie rozwijający się portal sportowy, którego główną tematyką jest rower. W naszym zespole działają sami specjaliści – kolarze górscy, szosowi, downhill-owcy, dietetycy, triathloniści. Sam portal założony 10 kwietnia 2016 roku, a już znajduje się w czołówce rowerowych mediów. Stawiamy na unikalność tekstów. Piszemy o naszych doświadczeniach, przeżyciach. Nie zamieszczamy tekstów odtwórczych, artykułów z tekstem, ale bez treści. Sumiennie testujemy – chwalimy i doceniamy, ale jak trzeba, to proponujemy inne wybory. Podróżujemy, przeżywamy, dotykamy – relacje z samego serca zawodów, wywiady z zawodnikami, rozwijamy dział ”newsów”, wspominamy wielkie wyścigi z przeszłości.

http://wysportowani-portal-kolarski.pl/

 

     
  www.kolarstwo.wroclaw.pl