Разработка платного шаблона Joomla

Patroni medialni

     
 

Czwórka, jedna z dziewięciu anten Polskiego Radia, stawia na młodych odbiorców – uczących się w szkołach, studiujących lub rozpoczynających karierę zawodową. W audycjach można usłyszeć ciekawe rozmowy na tematy związane m.in. z muzyką, kulturą, nauką, stylem życia, ekologią, sportem, rynkiem pracy oraz nowymi technologiami. Profil muzyczny stacji kształtują słuchacze wraz z ekipą Czwórki, do której należą pasjonaci różnorodnej muzyki. Na playliście brzmią głównie przeboje muzyki electro, hip hop, rock, reggae i alternative. Czwórkę znaleźć można w mediach społecznościowych oraz na innych platformach internetowych – w postaci przekazów audio, video, tekstów, grafik, konkursów, plebiscytów, playlist oraz podcastów.

www.polskieradio.pl/10,Czworka

     
  https://bikeboard.pl
     
 

Polski Caravaning to dwumiesięcznik o nowoczesnym charakterze, poświęcony dynamicznie rozwijającej się dziedzinie turystyki - caravaningowi. To magazyn o turystyce aktywnej, skoncentrowanej wokół podróży mobilnymi środkami transportu – kamperem, kampervanem, lub z przyczepą kempingową. To także portal internetowy i społeczność caravaningowa, skupiona wokół idei #vanlife, oraz wszystkiego co łączy pozytywny i efektywny wypoczynek. W magazynie piszemy o ludziach, którzy konstruują własne pojazdy, o tych, dla których mobilny dom stał się stylem życia, prezentujemy kempingi oraz najlepsze do odwiedzenia miejsca, testujemy kampery i przyczepy, prezentujemy rynkowe nowości – pojazdy i sprzęt turystyczny. Wreszcie - docieramy dzięki portalom społecznościowym i ogromnym zasięgom do każdego kto interesuje się caravaningiem.

https://polskicaravaning.pl

   
     
 

1Enduro to blog rowerowy poświęcony nowej szkole kolarstwa górskiego. Znajdziesz tu najlepsze testy i poradniki sprzętowe, artykuły o bieżących trendach i nowinkach, opisy najfajniejszych miejscówek i wskazówki dotyczące techniki jazdy. Definicja „enduro” jest tu bardzo szeroka – jeśli zdarza Ci się jeździć na rowerze po górach lub w innym trudnym terenie, doskonale się w nią wpisujesz.

www.1enduro.pl

     

BikeWorld.pl to najpopularniejszy portal o rowerach w Polsce, skupiający się głównie na tematyce sprzętowej i sportowej – od MTB w jego najróżniejszych wydaniach, poprzez przełaj, aż po szosę. BikeWorld.pl od 14 lat tworzą pasjonaci i specjaliści, dla których rowery to praktycznie całe życie. Testy, nowości, informacje ze świata sportu, obszerne fotogalerie – między innymi to znajdziecie w naszym rowerowym świecie.

http://portal.bikeworld.pl

     
 

43RIDE (for fri rajd). Tak o sobie piszą outorzy. "Tworzymy pismo, które bazuje na idei R2R (riders to riders). Tak wiele mówi się o integracji ponad podziałami, promowaniu sportu MTB, downhill, freeride, slopestyle, enduro, dirt, o ukazywaniu możliwości naszego kraju (i nie tylko). My o tym nie mówimy, My to robimy! Wszystkie osoby zaangażowane w tworzenie magazynu 43RIDE są riderami, osobami ściśle powiązanymi ze środowiskiem rowerowym."

www.43ride.com

     
Freestyle logo  

Na portalu znajdziecie ciekawe informacje z obszarów freestyle, sportu, muzyki, oraz hi-tech. Od tego roku wydawana jest również drukowany magazyn o tej nazwie, który z sukcesem zadebiutował w branży "mediów papierowych". Nietuzinkowe teksty, kapitalne zdjęcia oraz nieszablonowe podejście - czyli po prostu freestyle.

www.freestyle.pl

     
     

Projekt Dr Ebike powstał z inicjatywy jednego z zawodników polskiej sceny rowerowego enduro, Darka Grudniewskiego. Znany w środowisku „Grudek” jako jeden z pierwszych riderów w Polsce zapałał gorącym uczuciem do rowerów ze wspomaganiem elektrycznym i od początku swojej przygody z tego typu sprzętami był orędownikiem powstania oddzielnej klasy dla e-bike’ów w zawodach enduro. Obecnie zespół Dr Ebike stanowi grupa przyjaciół, dzielących wspólną pasję eksplorowania gór oraz endurowych ścieżek z wykorzystaniem „elektryków”. Tworzony przez nich „content” znajdziecie w mediach społecznościowych (FB, IG) oraz na kanale YT. Zarówno w materiałach video, jak i tekstach znajdziecie mnóstwo cennych informacji dotyczących eksploatacji e-bike’ów, personalizacji ustawień, serwisowania rowerów, doboru odpowiedniego do Twoich preferencji zawieszenia oraz nowości na rynku. Dr Ebike to nie tylko źródło informacji dla początkujących i zaawansowanych riderów. To także społeczność, w ramach której organizowane są treningi, wspólne weekendowe wyjazdy, wymiana myśli technicznej i doświadczeń, wzajemne wsparcie i pomoc przy zakupie, przygotowaniu i serwisowaniu sprzętu. Wejdź na dr-ebike.com, obserwuj #drebiketeam i dołącz do nas! 

dr-ebike.com

     
   

Portal dlastudenta.pl został stworzony w 2003 roku z myślą o licznym gronie młodych uczniów i studentów. Aktualne informacje publikowane są z podziałem na tematykę i trafiają do takich działów jak m.in..: Praca, Studia, Stancje, Muzyka, Kultura, Rozrywka, Facet, Kobieta i inne. Na portalu znajdziemy również działy sezonowe i okolicznościowe, np. Juwenalia, Walentynki, WOŚP, Sylwester, Matury. Od początku działalności portal ściśle współpracuje zarówno z Uczelniami, szkołami językowymi i policealnymi, a także z gronem firm z branży ubezpieczeniowej, turystycznej, FMCG, telekomunikacyjnej i kulturalno-rozrywkowej.

www.dlastudenta.pl