Разработка платного шаблона Joomla
czwartek, 24 czerwiec 2021 14:55

Boskie enduro

Jak wiecie grono wspierające tegoroczną imprezę jest spore. Wśród nich są wyjątkowe kobiety. @Boskie Karkonoskie. Dziewczyny bardzo pomogły nam w organizacji imprezy, dlatego my chcemy pomóc im.

Dlaczego to wyjątkowe dziewczyny? Bo w czasach covid-19 założyły Fundację, która wspiera kobiety w biznesie, w podróży za marzeniami o byciu na swoim, w aktywizacji zawodowej.  Organizują szkolenia, poradnię biznesową, warsztaty manualne, spotkania networkingowe, aktywności na świeżym powietrzu. Wszystko po to by w tym trudnym czasie kobiety w regonie wesprzeć kobiety po utracie firmy, stanowiska pracy, wiary w siebie i własne umiejętności. By poprzez rozwijanie swoich kompetencji społecznych i zawodowych oraz budowanie wzajemnych relacji, tworzyła się sieć kontaktów, kooperacji i wzajemnego wsparcia.

Niestety pandemia nie pozwalała im działać na pełnej korbie. By przetrwać i utrzymać miejsca pracy, poradziły sobie sposobem. Szydełkowały, robiły na drutach, szyły torby z zasłon, banerów reklamowych i jeansów. 

W sobotę podczas ogniska w Cottonina Hotel i SPA, odwiedźcie ich stoisko, kupcie słodkości ich wypieku, albo czapkę, torbę, buffa czy kubek. To naprawdę mega rzeczy. A przy okazji wesprzecie Fundację. 

W niedzielę natomiast, Boskie Karkonoskie zabiorą Was na spacer nordic walking połączony z kąpielami leśnymi. Dziewczyny nazywają to „Shinrin youku po izersku”. Będzie więc i marsz, i przytulanie się do drzew i ćwiczenia oddechowe i stąpanie boso po ściółce leśnej. 

Zatem kto chce wziąć udział w leśnym SPA, zbiórka w niedzielę o 09:00 w Cottonina Hotel i SPA.