Разработка платного шаблона Joomla
czwartek, 04 maj 2017 06:13

Gmina Podgórzyn - Aktywnie w Górach

Aktywnie w górach

Podgórzyn to górska gmina położona w samym sercu Karkonoszy. Różnorodne ukształtowanie terenu, urozmaicony krajobraz naturalny (z dużym udziałem lasów i stawów), unikalne walory widokowe, cisza i spokój, bogactwo atrakcji turystycznych, ofert kulturalnych, sportowych, liczne szlaki turystyczne o różnym stopniu trudności, to propozycja idealna dla każdego turysty.

środa, 01 czerwiec 2016 11:35

Akademicki Puchar Polski

W ramach cyklu zawodów "Kellys Enduro MTB Series" ponownie rozgrywany będzie Akademicki Puchar Polski w Enduro. Mamy nadzieję, że wraz ze wzrostem frekwencji na imprezach i popularnością tej odmiany kolarstwa, liczba studentów rywalizujących w imprezie także się zwiększy. Szczególnie, że wiele Klubów AZS dofinansowuje udział w imprezach rangi Pucharów AZS (dojazd, noclegi, wyżywienie, opłata startowa). 

wtorek, 12 styczeń 2016 17:04

Czym jest formuła on-sight

Rowerowe enduro to niezwykle urozmaicona dyscyplina kolarstwa górskiego, wymagająca wszechstronności zarówno od riderów jak i od sprzętu. Właśnie dlatego endurowcy tworzą niezwykle barwną grupę kolarzy, wywodzących się często ze skrajnie różnych dyscyplin MTB – od XC po DH czy 4X. Równie nieszablonowa jest także formuła zawodów opierająca się na pomiarze czasu przejazdu odcinków specjalnych, których trasy są ujawniane zawodnikom na kilka dni przed planowaną rywalizacją. Co jednak się stanie jeśli do momentu startu nikt nie będzie znał trasy? Jedno jest pewne – emocje związane z pokonywaniem trasy na pewno się spotęgują. To także swoisty powrót do korzeni MTB opierającego się na eksploracji terenów niedostępnych do tej pory dla roweru.

środa, 23 grudzień 2015 16:48

Jak nie posmarujesz, nie pojedziesz

Juice Lubes to brytyjski specjalista w dziedzinie produktów smarnych w segmencie premium, wliczając w to oleje do łańcuchów i amortyzatorów, smary, a także środki czyszczące i konserwujące. Od początku istnienia firmy wszystkie produkty są opracowywane i produkowane w Wielkiej Brytanii, w jednym zasadniczym celu - aby zaspokoić wysokie wymagania każdego użytkownika, polepszając jakość  i wydłużając działanie serwisowanego sprzętu. Wiele osób ma mylne przekonanie, że właściwa konserwacja jest czasochłonna i trudna do wykonania. Z produktami Juice Lubes z pewnością tak nie jest. Dzięki podjęciu współpracy każdy z uczestników zawodów Kellys Enduro MTB Series otrzyma w pakiecie startowym olej do łańcucha Chain Juice Wax lub Viking.

Więcej na http://bikeline.pl

 

   

 

 

niedziela, 13 grudzień 2015 12:59

Airshot

To urządzenie z pewnościa zrobi pewne zamieszanie w branży rowerowej - miejmy nadzieje że również w Polce. Służy do ułatwienia obsługi systemów bezdętkowych bez potrzeby użycia kompresora. Dzisiaj nawet szosowcy doceniają wyższość opon bezdętkowych nad tradycyjnymi. Urządzenie AIRSHOT ma na celu szybki "strzał" wysokiego ciśnienia, który można osiągnąć jedynie z większego kompresora, aby zakleszczyć oponę w rancie obręczy. AIRSHOT okaże się niezastąpiony kiedy pojawi się potrzeba wymiany opony, np. na kilkudniowym wyścigu, przy zmiana pogody czy poważnym rozcięciu opony w czasie naszego rowerowego urlopu. Od dziś to jest znacznie łatwiejsze. Lekka konstrukcja nie zwiększym nam bagażu. Bez dodatkowych kosztów możemy go wielokrotnie użytkować. A wszystko to wyprodukowane przez Walijskich Riderów.

Kilku szczęśliwych uczestników Enduro MTB Series wygra taki sprzęcik :)

Za dystrybucję w Polsce AIRSHOT'ów odpowiada KAMKOSPORT.PL

 

       

 

 

 

 

niedziela, 13 grudzień 2015 12:27

Niezniszczalne latarki Varta

Marka Varta wspiera nasze imprezy juz od 4 lat. Wzajemne zaufanie a przede wszystkim niezwykle wytrzymałe i niezawodne produkty Varta idealnie wpisują się w charakter zawodów MTB. W puli nagród znajdą się m.in. niezniszczalne latarki VARTA Indestructible 1 Watt LED Light 3AAA. Charakteryzują się niezwykłą wytrzymałością (są odporna na upadki nawet z wysokości 9m), są również wodoodporne (zgodnie z normą IPX4). Wyjątkowo jasna dioda Cree LED 1W ze specjalnymi soczewkami optycznymi i dwoma trybami świecenia daje 120 lumenów w trybie max i 19 lumenów w trybie energooszczędnym. Została wkonana z wysokiej jakości, hartowanego aluminium lotniczego dla osiągnięcia maksymalnej wytrzymałości. Waży zaledwie 171 g (wraz z bateriami). Zasięg światła wynosi maksymalnie 183m (0.25lux). Producent daje na nia 3 lata gwarancji.

Strona 1 z 2