Разработка платного шаблона Joomla
wtorek, 13 lipiec 2021 15:09

Elektryczne MINI Hatch SE - test

W wielu obszarach życia staram się zasięgać opinii, szukać informacji na dany temat, słuchać specjalistów w danej dziedzinie. Ale równocześnie staram się osobiście coś sprawdzić, wypróbować, tak aby wyrobić zdanie na podstawie własnych obserwacji i doświadczeń. Dzięki współpracy z dealeram MINI Sikora przez kilka tygodni miałem okazję jeździć różnymi modelami tej brytyjskiej marki. Jednym z nich był w pełni elektryczny MINI Hatch SE. Więc gdy nadarzyła się sposobność na wyjazd w dłuższą trasę tym autem, pojawiły się dwie myśli:
1. nie, to nie będzie łatwa podróż (szczególnie z małymi dziećmi)
2. może warto spróbować i przekonać się osobiście jak to jest z tymi elektrykami w trasie
Padło na opcje nr 2 :)
Planowana trasa liczyła 350 km, z czego 270 km autostradą. Przed wyjazdem sprawdziłem rozmieszczenie punktów ładowania samochodów. Tu należy zwrócić uwagę jakie są dostępne łącza, czy maksymalna moc ładowania. W przypadku MINI jest to złącze CCS, które pozwala na tzw. szybkie ładowanie (do 50KW). Warto przy tym wspomnieć, że pojemność znamionowa akumulatora w MINI to 28,9 kWh. Korzystaliśmy ze stacji GreenWay, których liczba na i wokół trasy była największa. Matematycznie wychodziło, że wystarczy nam jedno ładowanie po drodze. Niemniej kilka kilometrów po starcie chcieliśmy sprawdzić jak to się w ogóle robi, czy pobrana aplikacja działa itp. Zatem start z Górek Wielkich i pierwszy postój w Żorach - po 36 km jazdy. Symboliczne doładowanie - akurat na zrobienie fotki, krótki filmik, skorzystanie z toalety i jedziemy dalej, wskakując już na A1. Po pokonaniu 150 km, jadąc z prędkością między 110 a 120 km/h, zatrzymujemy się na MOP Jankowice i ładujemy 23,39 kWh, co trwało 42 minuty. Ktoś teraz powie: ale długi postój. Ale tak na prawdę podróżując rodzinnie to wcale nie było długo. Toaleta, napić się, zjeść kanapkę. Chwile zaczekaliśmy bo lunął deszcz i 40 min właśnie miła. Lecimy zatem dalej. Kolejny pit stop ma być obiadowy i zakupowy, więc wybieramy takie miejsce gdzie na spokojnie coś zjemy i kupimy jedzenie na wieczorną imprezę. Stajemy na Bielanach Wrocławskich pobierając 10,20 kWh energii, co trwało 24 minuty. Postój z racji planowanego posiłku i zakupów trwał ponad godzinę, więc po prostu w jego trakcie za pomocą aplikacji wyłączyłem zdalnie przez telefon ładowanie auta. Dziecinnie proste i super wygodne. Z Bielan do celu wyjazdu pozostało 110 km z czego 50 km autostradą i to w mega ulewie. Reszta trasy to stale teren zabudowany, średniej jakości drogi i zakręt za zakrętem. Mimo to, dojechaliśmy na miejsce z 40% baterii.
Droga powrotna odbyła się w podobnym układzie, więc nie będę jej szczegółowo opisywał.

Jak by można podsumować ten rodzinny wyjazd elektrykiem? Po pierwsze auto jest super komfortowe jeśli chodzi o warunki jezdne. Ciche, dosłownie przyklejone do podłoża, z wygodnymi wskaźnikami i przełącznikami. Do tego na prawdę niezwykle przestronne - mimo opcji 3-drzwiowej 2 osoby dorosłe i dwójka dzieci w fotelikach zapiętych w systemie Isofix jechały na prawdę komfortowo. Nie będę wspominał już tutaj o całej masie detali i smaczków jakie oferuje MINI, które bardzo pozytywnie wpływają na odczucia z jazdy.
A co w kwestii zużycia energii czyli aspekt finansowy wyjazdu. Spokojna jazda bez gwałtownego przyspieszania na trybie Green. Uruchomiona klimatyzacja, radio, nawigacja. Na pokładzie dwie osoby dorosłe i dwójka dzieci, plus bagaże. W takich warunkach komputer w samochodzie wskazywał zasięg w okolicach 180-190 km. Postoje jadąc autem spalinowym także byśmy robili, więc te częste postoje to wg mnie niewielki minus dla elektrycznego auta. To dobra opcja na jazdę w ciągu dnia, gdy dzieci i tak nie śpią, a ewentualnie mają drzemki. Podczas jazdy nocą to już przyznam że wolałbym nie jechać w daleką trasę elektrykiem którego muszę ładować co niespełna 200 km.
A jak wyglądają koszty? W sumie za ładowanie na trasie, plus pod domem (prądem AC czyli długie ładowanie, ale zdecydowanie tańsze), plus koszt bramek na A4 zapłaciliśmy niespełna 200 zł. A przejechaliśmy 700 km w trasie. Taniej niż zdecydowana większość aut spalinowych. Zatem w trasie na lekki minus kwestia kosztów szybkich ładowarek no i brak możliwości wrzucenia na tempomat 150 km/h - w takim przypadku musielibyśmy robić 3 ładowania do pełna po drodze a koszt wyjazdu z pewnością wzrósłby o kilkadziesiąt złotych. Niemniej podróż nie różniła się jakoś znacząco od tych w aucie spalinowym. Czasowo było oczywiście nieco dłużej (z uwagi na średnią prędkość jazdy), jednak wyjazd był zaplanowany w klimacie chill & relax, w czym cichy i przytulny MINI Hatch SE wpisywał się bardzo dobrze także w „trybie rodzinnym”.

PS. na kręcenie się po okolicy domu, czyli praca, szkoła, zakupy przy przejażdżka to z tym autem czysta przyjemność i duża oszczędność dla portfela. Chwilami nawet niezła adrenalina, bo bardzo nisko umieszczony środek ciężkości i dostępny od startu w 100% moment obrotowy potrafi mocno wcisnąć w fotel. Ale o tym już przy następnej okazji.
Więcej o MINI znajdziecie na www.mini-sikora.pl

Pozdrawiam
Grzegorz Miedziński

         
           

 

Sezon MINI Sikora Enduro MTB Series otwarty w Świeradowie-Zdroju

Pierwsze zawody od ponad 1,5 roku, rekordowa frekwencja i powrót enduro do kultowej miejscówki - przed organizatorem MINI Sikora Enduro MTB Series stało nie lada wyzwanie! Sądząc jednak po opiniach zawodników, długie przygotowania zaowocowały jednymi z najlepszych zawodów w historii polskiego enduro.

MINI Sikora Enduro MTB Series - relacja z zawodów

Punktualnie o godzinie 9:30 zawodnicy wystartowali z miasteczka zawodów przy Domu Zdrojowym w centrum Świeradowa-Zdroju - bogata oprawa przyciągnęła wielu kibiców, z których wielu miało tu pierwszy kontakt z rowerowym enduro!

Zawodnicy mieli do przejechania cztery długie, naturalne i niezwykle różnorodne odcinki specjalne przygotowane pod przewodnictwem lokalnego ridera, Macieja Bały, konsultowane z Mateuszem Balińskim, zawodnikiem Whyte Racing no i jak zawsze pod podczujnym okiem Grzegorza Miedzińskiego. Całość trasy liczyła niespełna 40 km i 1600 metrów przewyższenia.

Rywalizacja rozpoczęła się na szczycie Sępiej Góry, skąd startował bardzo techniczny OS1. Nie był on może najdłuższy, ale pokonanie “kamiennych, mokrych chodników” i pokręconych, usianych korzeniami leśnych fragmentów zajęło zawodnikom najwięcej czasu. Najszybciej trasę pokonał Paweł Reczek (Eskimoo Racing Team), który na skalistych przeszkodach wykorzystał swoje doświadczenie w trialu i tym samym narzucił tempo na cały dzień rywalizacji. Wśród kobiet najszybsza była Karolina Cierluk (Izersky Collective), która z kolei dobrze wykorzystała znajomość charakterystyki lokalnego terenu.

Drugi odcinek specjalny to już dobrze znany masyw Stogu Izerskiego, ale w nieznanej odsłonie - tu nawet miejscowi zawodnicy byli zaskoczeni przebiegiem trasy, która w większości została wytyczona od zera po naturalnie płynnych ścieżkach, oferując nieco wytchnienia po wymagającym OS1. Dało to szansę na odrobienie strat Joannie Światłoń (Eskimoo Racing Team), która prowadzenia nie oddała już do końca, podobnie jak Paweł Reczek z tego samego zespołu.

Uzupełnienie zapasu kalorii na bufecie zaopatrzonym przez firmę Nutrend z pewnością przydało się przed OS3, czyli VARTA Power Challenge. Odcinek ten był oczkiem w głowie organizatora, który włożył w jego przygotowanie mnóstwo pracy. Opłaciło się! Tak ciekawego i urozmaiconego odcinka polskie enduro jeszcze nie widziało - mogli się tu wykazać zarówno miłośnicy flow, jak i bardziej technicznej jazdy. Pikanterii dodały krótkie, ale intensywne opady deszczu, a wisienką na torcie była długa ścianka biegnąca po… przedwojennej skoczni narciarskiej! Zwycięzcami VARTA Power Challenge zostali Joanna Światłoń i František Žilák.

Trzeci OS był jednocześnie ostatnim dla zawodników z grup Hobby. Ta dodatkowa klasyfikacja została wprowadzona w Świeradowie po raz pierwszy. Pozwoliła ona na zapoznanie się ze ściganiem enduro zawodnikom z mniejszym doświadczeniem - trasę skróconą o ostatni, najdłuższy OS, wybrało prawie 90 osób osób, co stanowiło ponad jedną trzecią całej stawki a najszybsi w tej klasyfikacji byli: Natalia Pietrzak i Konrad Tokarczyk.

Zawodnicy z grup Pro ruszyli natomiast na ostatni OS4, biegnący Doliną Czarnego Potoku. Podobnie jak poprzednie, wymagał on wszechstronnych umiejętności - od szybkiej jazdy po luźnej, kamienistej nawierzchni, przez pokonywanie slalomu między drzewami. Tradycyjnie po zakończeniu rywalizacji czekał na zawodników ciepły posiłek.

Kto wygrał?

Na ostatnim odcinku znów najszybsi byli Joanna Światłoń i Paweł Reczek, którzy ostatecznie uzyskali najlepsze czasy w kategorii Open, a w przypadku Pawła - również w kategorii Masters. W Elicie mężczyzn najszybszy był Jakub Gąsienica (Dartmoor Enduro Team), a wśród Juniorów: Wiktor Musialik (Erowery.pl). Z kolei w kategorii hardtail najlepiej wypadł Piotr Pytel, a z roweru elektrycznego najwięcej wycisnął Marcin Motyka (Dartmoor Enduro Team), wykręcając przy okazji trzeci czas w kategorii Open.

W ramach zawodów rozegrana została też rywalizacja w ramach Akademickiego Pucharu Polski - w kategoriach Pro AZS zwyciężyli Karolina Cierluk (AZS Politechnika Wrocławska) oraz Michał Topór (AZS PWSZ Tarnów). Gratulujemy! Pełne wyniki wszystkich kategorii znajdziecie na stronie: http://enduromtbseries.pl/pl/wyniki

Tradycyjnie dekorację zwycięzców poprzedziło jak i zakończyło losowanie nagród, wśród których znalazło się kilka niezwykle atrakcyjnych upominków tj.: smartphone HAMMER Explorer, elektronarzedzia MAKITA, kaski TSG, weekendowe vouchery do apartamentów w Blue Mountain Resort, Elements Hotel & SPA, oraz Five Seasons.

Niedzielny relaks i atrakcje dla całej rodziny

Impreza MINI Sikora Enduro MTB Series nie zakończyła się jednak na mecie sobotnich zawodów! Organizator zaplanował też sporo atrakcji dla osób, które przyjechały do Świeradowa na cały weekend, razem z rodziną. Na terenie Hotelu Cottonina został rozegrany m.in. mini-wyścig dla dzieci, stąd też ruszyła rowerowa wycieczka z przewodnikami. Cały czas była też możliwość zapoznania się z samochodami z oferty sponsora tytularnego, dealera MINI Sikora - zarówno stacjonarnie, jak i na serpentynach Gór Izerskich. Nie zabrakło także chętnych do konsultacji dietetycznych i analizy składu ciała pod okiem trenerek odżywiania Ewy Miedzińskiej i Justyny Fydy.

Druga edycja: 2-3 października

W imieniu organizatora zapraszamy na drugą tegoroczną edycję, która odbędzie się w dniach 2-3 października! Więcej informacji znajdziecie na stronie WWW (www.enduromtbseries.pl) oraz na Facebooku, gdzie na bieżąco są publikowane dodatkowe relacje i zdjęcia z zawodów (www.facebook.com/EnduroMTBseries). Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o MINI, zajrzyj na: http://mini-sikora.pl/oferta_specjalna.html

                

 

     

 

 

czwartek, 24 czerwiec 2021 15:36

Nowy sposób montażu chipów

Wzorem innych, światowych imprez enduro zmieniamy w tym roku sposób montażu chipów pomiaru czasu. Montowane one będą na Waszych nadgarstkach (prawych) za pomocą specjalnej taśmy. Prosimy o bezwzględne przestrzeganie tego wymogu.
Przypominamy także o KATEGORYCZNYM zakazie zbliżania się do anten z chipem po zakończeniu jazdy na danym OS. Może to spowodować wznowienie pomiaru i naliczenie dodatkowego czasu.
Na mecie OS-ów nie będzie mieli wglądu w wyniki. Wyjątek stanowi specjalne stanowisko po OS 2 i po OS 4, ustawione kilka metrów dalej, przy którym zczytując chipa poznacie swój aktualny wynik.

 

         
czwartek, 24 czerwiec 2021 14:55

Boskie enduro

Jak wiecie grono wspierające tegoroczną imprezę jest spore. Wśród nich są wyjątkowe kobiety. @Boskie Karkonoskie. Dziewczyny bardzo pomogły nam w organizacji imprezy, dlatego my chcemy pomóc im.

Dlaczego to wyjątkowe dziewczyny? Bo w czasach covid-19 założyły Fundację, która wspiera kobiety w biznesie, w podróży za marzeniami o byciu na swoim, w aktywizacji zawodowej.  Organizują szkolenia, poradnię biznesową, warsztaty manualne, spotkania networkingowe, aktywności na świeżym powietrzu. Wszystko po to by w tym trudnym czasie kobiety w regonie wesprzeć kobiety po utracie firmy, stanowiska pracy, wiary w siebie i własne umiejętności. By poprzez rozwijanie swoich kompetencji społecznych i zawodowych oraz budowanie wzajemnych relacji, tworzyła się sieć kontaktów, kooperacji i wzajemnego wsparcia.

Niestety pandemia nie pozwalała im działać na pełnej korbie. By przetrwać i utrzymać miejsca pracy, poradziły sobie sposobem. Szydełkowały, robiły na drutach, szyły torby z zasłon, banerów reklamowych i jeansów. 

W sobotę podczas ogniska w Cottonina Hotel i SPA, odwiedźcie ich stoisko, kupcie słodkości ich wypieku, albo czapkę, torbę, buffa czy kubek. To naprawdę mega rzeczy. A przy okazji wesprzecie Fundację. 

W niedzielę natomiast, Boskie Karkonoskie zabiorą Was na spacer nordic walking połączony z kąpielami leśnymi. Dziewczyny nazywają to „Shinrin youku po izersku”. Będzie więc i marsz, i przytulanie się do drzew i ćwiczenia oddechowe i stąpanie boso po ściółce leśnej. 

Zatem kto chce wziąć udział w leśnym SPA, zbiórka w niedzielę o 09:00 w Cottonina Hotel i SPA.

czwartek, 24 czerwiec 2021 07:11

Harmonogram startów

UWAGA !!

Prezentujemy sobotni harmonogram startów poszczególnych grup.
Przed wyruszeniem na trasę Bardzo prosimy o punktualność ;)
Startujemy z tarasu Domu Zdrojowego
https://goo.gl/maps/1Jj4PGxT8ooxZrXc8
Odbiór pakietów startowych w biurze zawodów [Szkoła, ul. M. C. Skłodowskiej 2 ▶ https://goo.gl/maps/8SqXqmNpMvc31PJ1A]:
- piątek 25.06.: w godzinach 17:00 - 22:00
- sobota 26.06.: w godzinach 7:30 - 9:00
wtorek, 15 czerwiec 2021 08:51

Rowerowy weekend dla całej rodziny

MINI Sikora Enduro MTB Series – rowerowy weekend dla całej rodziny w Świeradowie-Zdroju


Pierwsza edycja cyklu zawodów MINI Sikora Enduro MTB Series poza sobotnim ściganiem na naturalnych, trzymających w napięciu szlakach, oferuje też mnóstwo atrakcji dla rodzin, m.in. niedzielny mini-wyścig dla dzieci, testy samochodów MINI, wycieczki rowerowe z przewodnikiem czy szkolenie techniki jazdy. Oto wszystko, co czeka na Was w weekend 26-27 czerwca w Świeradowie-Zdroju.


Zapraszamy do Świeradowa już w piątek!
Głód ścigania jest w tym sezonie silny – kiedy piszemy te słowa, na liście startowej jest już ponad 300 nazwisk i pozostały ostatnie wolne miejsca. Wciąż jest cień szansy, że pojawi się dodatkowa, niewielka pula – warto śledzić strony Enduro MTB Series na Facebooku i Instagramie.
Ze względu na tak dużą frekwencję, zachęcamy do odebrania pakietu startowego już w piątek (25 czerwca) wieczorem. Biuro zawodów w Zespole Szkół przy ul. M.C. Skłodowskiej 2 będzie czynne w godzinach 17:00-22:00. A pakiety startowe będą - jak przystało na cykl Enduro MTB Series - na wypasie! Napój i batonik Nutrend, smar eLube, impregnat Nikwax, „Mieszanka Studencka” KRESTO, oraz… niespodzianka od MINI Sikora i organizatorów.

Sobota 26 czerwca, czyli zawody enduro
Wasz głód zaspokoją odcinki specjalne łączące stare ścieżki z nowymi, niezwykle zróżnicowanymi sekcjami, które udało się przygotować dzięki współpracy z Miastem Świeradów-Zdrój i Nadleśnictwem Świeradów. Lokalny rider, Maciej Bała zadbał o to, żeby każdy znalazł tu coś dla siebie: twarde, górskie sekcje, miękką ściółkę, korzenie i garść sztucznych elementów. Swój wkład w ostateczny wygląd odcinków miał też Mateusz Baliński, zawodnik Whyte Racing. Sporą dawkę endorfin po każdym z odcinków zagwarantuje też ich doskonałe przygotowanie, dzięki wykorzystaniu narzędzi akumulatorowych Makita.
Spod Uzdrowiska Świeradów (róg ul. Zdrojowej i Parkowej), najpierw na trasę ruszą wszystkie grupy Pro, a następnie Hobby. Z uwagi na wciąż obowiązujące obostrzenia dotyczące imprez amatorskich, organizatorzy zmieniają nieco poranną procedurę startową. „Odprawa techniczna będzie prawdopodobnie udostępniona w naszych mediach w formie krótkiego filmu, aby zawodnicy nie musieli wszyscy na raz pojawiać się rano na starcie. Wcześniej podamy także harmonogram godzinowy startów poszczególnych grup. Dzięki temu będziemy przestrzegać aktualnych obostrzeń, a osoby z dalszych grup startowych, zamiast czekać długo na swój start, po prostu pojawią się o wyznaczonej godzinie” – mówi Grzegorz Miedziński, organizator zawodów. Przed startem każdy z zawodników będzie musiał podpisać listę startową, po czym otrzyma mapę, harmonogram startowy oraz zostanie aktywowany jego chip pomiaru czasu. Warto o tym pamiętać, bo bez tego start w zawodach nie będzie możliwy.
Po drugim odcinku specjalnym na zawodników będzie czekać bufet regeneracyjny zaopatrzony przez firmę Nutrend, oraz strefa techniczna, w której w drobnych naprawach pomoże Bike Garden Service.
Z kolei po trzecim odcinku, czyli Varta Power Challenge, swoją rywalizację zakończą grupy Hobby (przypominamy o konieczności zwrotu chipa do pomiaru czasu tuż za metą!), zaś śmiałkowie z grup Pro ruszą na ostatni, czwarty odcinek specjalny. Po zawodach, w miejscu bufetu będzie czekał posiłek regeneracyjny (wydawany jak zawsze po okazaniu numeru startowego).
Po krótkim odpoczynku zapraszamy do Hotelu Cottonina (ul. Sanatoryjna 7), gdzie odbędzie się dekoracja zwycięzców i losowanie wartościowych nagród, m.in. kasków TSG, smartfonów HAMMER Explorer, udziału w MINI Track Days na torze wyścigowym czy vouchery ufundowane przez Elemenets Hotel budująca apartamenty inwestycyjne w Świeradowie Zdrój. Czas oczekiwania na dekorację może się wydłużyć ze względu na liczbę uczestników i mnogość klasyfikacji, dlatego zachęcamy do spędzenia go przy ognisku, przy posiłku mięsnym lub wege (znów przyda się numer startowy!).

Niedziela 27 czerwca, czyli mini-wyścig dla dzieci, testy samochodów MINI oraz wycieczki i szkolenia rowerowe
Emocje po rywalizacji dorosłych podtrzymają zawody dla najmłodszych: Cottonina Kids Race. Krótka i bardzo prosta runda przeznaczona dla dzieci w wieku do lat 6 wyznaczona będzie na terenie Hotelu Cottonina. Darmowy udział i nagrody dla wszystkich uczestników i uczestniczek powinny być wystarczającym argumentem do pojawienia się w Świeradowie całą rodziną. Dodatkową zachętą może być możliwość skorzystania z bezpłatnych konsultacji żywieniowych i analizy składu ciała.
Zarówno w sobotę, jak i w niedzielę będzie też możliwość zapoznania się z ofertą samochodów MINI. Wśród modeli, które zaprezentuje dealer MINI Sikora, znajdą się m.in.: MINI Cabrio w wersji John Cooper Works (230 KM), MINI Countryman Cooper S ALL4 (178 KM) czy MINI Cooper SE Electric (184 KM). Pojawi się także Demo Car Makity, w którym będziemy mieli okazję sprawdzić wiele urządzeń i zapytać o niemal każdy szczegół dotyczący budowy i funkcjonowania produktów Makita.
Ale to nie koniec atrakcji! Dla chętnych przygotowaliśmy też dwa warianty wycieczek rowerowych z miejscowymi riderami: Rodzinny (dla początkujących) i Odkrywca (dla osób jeżdżących po górach). Potrzebny będzie własny, sprawny rower oraz kask (zalecamy też ochraniacze na kolana i łokcie). Zbiórka w Hotelu Cottonina o godzinie 10:00.
Również dla rowerzystów mamy propozycję szkolenia techniki jazdy z Mateuszem Balińskim. Zawodnik Whyte Racing zabierze chętnych na jeden z odcinków specjalnych zawodów, na wspólną analizę linii przejazdu i praktyczne szlifowanie terenowego skilla. Szkolenie jest płatne, a liczba miejsc ograniczona – zapisać się można na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Harmonogram:

25 czerwca 2021 – piątek
17:00-22:00 – odbiór pakietów startowych – Zespół Szkół (ul. M.C. Skłodowskiej 2)

26 czerwca 2021 – sobota
7:30-9:00 – odbiór pakietów startowych – Zespół Szkół (ul. M.C. Skłodowskiej 2)

9:00 - 19:00 - prezentacja samochodów MINI (9-13 pod Domem Zdrojowym, 14-19 Hotel Cottonina)
9:30 – start grupy Pro1 – Dom Zdrojowy (taras od strony Parku - róg ulic Zdrojowej i Parkowej)
9:40 – start grupy Pro2
(kolejne grupy startują co 10 minut; należy być na miejscu minimum 15 minut przed swoim startem)
12:10 – start ostatniej grupy z miasteczka zawodów
18:00 – rozpoczęcie ogniska – Hotel Cottonina (ul. Sanatoryjna 7)
ok. 19:00 – dekoracja zwycięzców i losowanie nagród – Hotel Cottonina


27 czerwca 2021 – niedziela
9:00 – wycieczka nordic walking lub spacer shinrin yoku
10:00 – wycieczka MTB z lokalnymi przewodnikami
10:00-11:30 – zapisy na mini-wyścig rowerowy dla dzieci
12:00 – start mini-wyścigu dla dzieci
10:00-14:00 – prezentacja samochodów MINI
Całość programu na terenie Hotelu Cottonina.


Harmonogram może ulec zmianie.

Zapraszamy na nasze profile w social mediach po aktualne informacje:

www.facebook.com/EnduroMTBseries oraz www.instagram.com/enduromtbseries/

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o MINI, zajrzyj na:

http://mini-sikora.pl/oferta_specjalna.html

 

 

 

 

 

 

 

Strona 1 z 3