Разработка платного шаблона Joomla

Za nami już 2 edycje zaliczane do "Polskiej Serii Enduro", czyli wyścigi w Kluszkowcach i Świeradowie-Zdroju. Kolejna impreza do Mistrzostwa Polski.

Zapraszamy do zapoznania się z wynikami po 2 edycjach - DO POBRANIA

1. edycja – Joy Ride (Kluszkowce): 21 maja 2022  
2. edycja – Enduro MTB Series (Świeradów-Zdrój): 11 czerwca 2022 
3. edycja – Enduro Trails (Bielsko-Biała, Szczyrk): 27-28 sierpnia 2022 (Mistrzostwa Polski)
4. edycja – Enduro MTB Series (Srebrna Góra): 8 października 2022
5. edycja – lokalizacja i data w trakcie uzgodnień

Ten niełatwny pod względem organizacyjnym sezon zakończymy w Srebrnej Górze. Wyścig zaplanowany na sobotę 8 października nie będzie miał foruły "on-sight". Przebieg tras podamy kilka dni wcześniej, niemniej pamiętajcie, że ostateczny ich przebieg wyznaczają traśmy podczas zawodów. Z kolei na niedzielę staramy się przygotować wyścig enduro dla dzieci. Pracujemy nad jego przebiegiem oraz charakterem, tak więc niebawem oczekujcie kolejnych informacji.

Tak jak dotychczas uczestnicy będa mieli prawo wyboru grup startowych - Race lub Hobby. I tak jak do było wczesniej grupy Hobby pojada jeden odcinek specjalny mniej. Zapisy odpalamy pod koniec sierpnia.

Impreza odbędzie się dzięki zaangażowaniu PM Bikes Experts (czyli twórcom tras m.in. w Srebrnej Górze, Zieleńcu, całej sieci Singletrack Glacensis), oraz wsparciu ze stony Gminy Stoszowice, Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego, oraz naszym partnerom i sponsorom. Ponadto już teraz dziękuję ekipie organizacyjnej w tym całemu "Enduro Patrolowi" oraz Wam drodzy zawodnicy, że uczestniczycie w naszych imprezach przez co mamy dla kogo je robić :)

 

 

Zawody Makita Enduro MTB Series w Myslenicach za nami.

Działo się sporo, zarówno od strony sportowej, godowej jak i licznych atrakcji.

Niebawem relacja oraz oficjalne video z imprezy, a tymczasem zapraszamy do analizy wyników >> enduromtbseries.pl/pl/wyniki

Tuesday, 28 June 2022 19:57

Co Was czeka w Myślenicach?

Na uczestników zawodów Makita Enduro MTB Series w Myślenicach czekają różnorodne trasy, głównie o twardym, kamienistym podłoż. Ale trafią się także "świeże" sekcje.

Grupy Race będą miały do pokonania:
4 Odcinki Specjalne
ok.36 km - długość dojazdówek i OS
ok. 1300 m przewyższenia
.
.
Grupy Hobby będą miały do pokonania:
3 Odcinki Specjalne 
ok. 28 km - długość dojazdówek i OS
ok. 1000 m przewyższenia
Grupy Hobby NIE jadą odcinka specjalnego nr 3.

Wśród wszystkich uczestników zawodów w Myślenicach rozlosujemy voucher rabatowy na 50% na produkcje wybranego zestawu kół Dandy Horse. A to koła wyjątkowe, skoro ich producenci tak o sobie piszą.

"Jesteśmy pasjonatami kolarstwa i rzemieślnikami. Z tego powstała pracownia kołodziejska Dandy Horse. Kochamy to, co robimy i wierzymy, że widać to w efektach naszej pracy.
Do produkcji naszych kół używamy tylko najlepszych narzędzi, z których część zaprojektowaliśmy sami, chcąc sprostać wszystkim oczekiwaniom naszych klientów – zarówno profesjonalistów jak i amatorów kolarstwa.
Korzystamy z komponentów najwyższej jakości. Utrzymujemy stały kontakt z naszymi dostawcami oraz drobiazgowo sprawdzamy jakość każdego użytego elementu.
Nasze koła to owoc wielu godzin eksperymentów, projektowania i testów. Jesteśmy mistrzami w swoim rzemiośle i nieustannie rozwijamy się dążąc do perfekcji".

Więcej informacji na https://dandyhorse.cc


Page 1 of 4